Hakkımızda

 

SERDEN Ticaret LTD. ŞTİ., 1996 yılında SILVERLINE firması ile İç Anadolu Bölge Bayii olarak ankastre mutfak ürünlerinde toptan ve perakende satışlarına başlamıştır.

Bugün, SILVERLINE’ın yanı sıra ELİCA, BARAZZA, SIEMENS, SCHOCK, BLANCO, PERA, LANOVA, UKİNOX, FOSTER, GROHE, TEKA, INKSINKERATOR, EVİİ ve ESTY markaları ile satışlarına devam etmektedir.

19 yıldır güven ve kalite ile akla gelen Serden ticaret bundan sonraki dönemde de yeni marka ve modeller ile Anadolu’nun inşaatta öncü firmaları ve kaliteye önem veren tüketicileri için hem toptan hem perakende hemde e-ticaret satış hizmetlerine hız kesmeden devam edecektir.

SERDEN Ticaret; ankastreon.com atılımı ile de e-ticaret platformuna yeni bir soluk getirmiştir. Nitelikli çalışanları ve üstün hizmet anlayışı ile sanal pazarda da çok kısa bir sürede kendine, eşine az rastlanır bir yer edinmiştir. Standart sanal mağaza sistemlerinin dışına çıkarak SERDEN Ticaret satışı tamamlanan ürünü müşteriye ulaşana kadar takip eder ve en son “Hayırlı Olsun” görüşmesi ile müşteri memnuniyetini bizzat takip eder. En ufak bir memnuniyetsizlikte çözüm için bütün gücümüzle çalışır gereken adımları yerine getiririz.

Bizler başarımızı; güveninize,  memnuniyetinize ve keyifle dinlediğimiz olumlu eleştirilerinize borçluyuz…

Serden Ticaret olarak biz;
Büyüyen iş hacmi, inşaat piyasasındaki gelişmeler ve kalite anlayışının yükselmesine katkıda bulunabilmek için bütün enerjimiz ile çalışmalarımıza devam edeceğimizi bildirmekten kıvanç duyarız.

iyi alışverişler dileriz…

business_people2